Váš nákupní košík:
počet produktů:0
cena nákupu:0 Kč

REVITA.COR HIGH PERFORMANCE KONDICIONÉR STIMULUJÍCÍ RŮST VLASŮ 190ML OD DS LABORATORIES

  • Dostupnost: Na dotaz
  • Cena:855 Kč
ks

REVITA.COR HIGH PERFORMANCE kondicionér stimulující růst vlasů 190ml od DS Laboratories

Tento kondicionér obnovující růst vlasů je vrcholem toho, čeho lze dosáhnout prostřednictvím nejnovějších pokroků v biotechnologii. Založen na legendárním úspěchu Revita® šamponu, Revita.COR® vytváří nejen nový standard pro komplexní syntézu složek, ale také nové technologie, které umožňují ingrediencím pracovat dlouho poté, co vlasy byly opláchnuty - po dobu nejméně 12 hodin. Složky Revita.COR® jsou zapouzdřeny v kladně nabitých pevných částicích, které jsou jak hydrofobní, tak i bio-adhezivní. Tato technologie znamená, že částice přilnou k pokožce hlavy a umožní tak ingrediencím maximálně podpořit opětovný růst vlasů, a to i při pocení nebo plavání.

Revita.COR® obsahuje pouze ingredience, které byly vyhodnoceny v klinických studiích. Kondicionér je navržen speciálně pro použití na pokožku hlavy a poskytuje významný přínos tím, že kompletně působí na obnovení funkce folikulů a vitality pokožky hlavy, spolu se zdravějšími a pevnějšími prameny vlasů. Co je unikátní, tento produkt je také účinný místní inhibitor 5-dihydrotestosteronu (DHT). Tyto vlastnosti tvoří ucelený komplex silně stimulující růst vlasů. Revita.COR® je ideální buď pro použití samostatně, nebo v kombinaci s jinými formami léčby pro opětovný růst vlasů.

 

REVITA.COR HIGH PERFORMANCE kondicionér stimulující růst vlasů 190ml od DS Laboratories - SLOŽENÍ

Deionizovaná voda, Kofein, Staralkonium chlorid, Cetearyl Alkohol, Zapouzdřené pěstované kmenové buňky rostlin, Extrakt z jablek, Hydrolyzovaný pšeničný protein, Panthenol, Výtažek z kořene Articum Majus, Pantenyl hydroxypropyl steardimonium chlorid, Hydrolyzovaný rýžový protein, Arginin, Apigenin, hydrolyzovaný sojový protein, Polyquaternium-11, Extrakt lopuchu většího, Lupinový protein, Dicetyl fosfát, Extrakt z kořene ženšenu, Acetyltyrosin, Ceteth-10 fosfát, Čajový extrakt, Taurin, Syntetický vosk, Hydroxyethyl Behenamidopropyl Dimonium chlorid, Hydrogenovaný ricinový olej, Carnitin hydrochlorid, pantotenan vápenatý, glukonát zinečnatý, niacinamid, ornitin HCL, citrulin, glukosamin HCL, biotin, butylenglykol, síran zinečnatý, Oleonová kyselina, Biotinyl tripeptid, Extrakt z břečťanu, Extrakt rostliny Trigonella foenum-graecum, Měďnatý tripeptid, Výtažek z listů rooibosu, Ethylhexyl-stearát, PPG-26, Buteth-26, PEG-40, 12 Peg Dimethikon, Ethylhexyl Pelargonát, Cyklomethikon, EUK-134, Alkohol, Panthyl Ethyl Ether, Insitol, Mléčné bílkoviny, Laktóza, Acetyl cystein, Acetyl metionin, Citronan sodný, Kyselina citronová, Fenoxyetanol, Etylhexglycerin.

 

REVITA.COR HIGH PERFORMANCE kondicionér stimulující růst vlasů 190ml od DS Laboratories - POKYNY

Po umytí vlasů vysoce kvalitním šamponem (doporučujeme nějaký, který neobsahuje lauryl ether sulfát), vmasírujte kondicionér Revita.COR® pečlivě do pokožky g´hlavy a nechte působit dvě minuty, poté opláchněte. Pro optimální výsledek by měl být Revita.COR® kondicionér používán denně.

 

DOPRAVA ZDARMA

Při nákupu nad 2.000 Kč
a platbou bankovním převodem

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
NEWSLETTER